Kopen SCF-02-1300 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 250V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 250V |
| Size / Dimension: | 0.591" L x 0.472" W (15.00mm x 12.00mm) |
| Serie: | SC |
| ratings: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Vertical, No Base, 4 PC Pin |
| Andere namen: | 399-10776 |
| Temperatuur: | -25°C ~ 120°C |
| Aantal lijnen: | 2 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 20 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SCF-02-1300 |
| Inductie @ Frequentie: | 13mH @ 10kHz |
| Impedantie @ Frequentie: | - |
| Hoogte (Max): | 0.591" (15.00mm) |
| filter Type: | Power Line |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 13mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 2A DCR 115 mOhm |
| Beschrijving: | COMMON MODE CHOKE 13MH 2A 2LN TH |
| DC-weerstand (DCR) (Max): | 115 mOhm |
| Card Dikte (mm): | 2A |
| goedkeuringen: | - |
| Email: | [email protected] |