Kopen SCIHP1040-4R7M met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | - |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Leverancier Device Pakket: | - |
| Size / Dimension: | 0.453" L x 0.402" W (11.50mm x 10.20mm) |
| afscherming: | Shielded |
| Serie: | SCIHP1040 |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Nonstandard |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | - |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SCIHP1040-4R7M |
| Inductie: | 4.7µH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.157" (4.00mm) |
| Frequentie - Test: | 200kHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 4.7µH Shielded Inductor 8A 16 mOhm Max Nonstandard |
| Beschrijving: | FIXED IND 4.7UH 8A 16 MOHM SMD |
| DC Resistance (DCR): | 16 mOhm Max |
| Huidige score: | 8A |
| Current - Verzadiging: | 14A |