SM102034004FE
SM102034004FE
Onderdeel nummer:
SM102034004FE
Fabrikant:
Ohmite
Beschrijving:
RES 4M OHM 1W 1% RADIAL
Data papier:
SM102034004FE.pdf
Invoering
Kopen SM102034004FE met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±1%
temperatuurcoëfficiënt:-
Leverancier Device Pakket:-
Size / Dimension:0.580" L x 0.100" W (14.73mm x 2.54mm)
Serie:Slim-Mox
Weerstand (Ohm):4M
Vermogen (Watt):1W
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:OHSM102034004FE
OHSM102034004FE-ND
Temperatuur:-55°C ~ 110°C
Aantal Beëindiging:2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:10 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:SM102034004FE
Hoogte - Zittend (Max):0.340" (8.64mm)
Kenmerken:Non-Inductive
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:4M Ohm ±1% 1W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Thick Film
Beschrijving:RES 4M OHM 1W 1% RADIAL