SM108035003FE
SM108035003FE
Onderdeel nummer:
SM108035003FE
Fabrikant:
Ohmite
Beschrijving:
RES 500K OHM 2.5W 1% RADIAL
Data papier:
SM108035003FE.pdf
Invoering
Kopen SM108035003FE met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±1%
temperatuurcoëfficiënt:-
Leverancier Device Pakket:-
Size / Dimension:2.080" L x 0.100" W (52.83mm x 2.54mm)
Serie:Slim-Mox
Weerstand (Ohm):500k
Vermogen (Watt):2.5W
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:SM108035003FE-ND
SM108FE-500K
Temperatuur:-55°C ~ 110°C
Aantal Beëindiging:2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:10 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:SM108035003FE
Hoogte - Zittend (Max):0.340" (8.64mm)
Kenmerken:Non-Inductive
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:500k Ohm ±1% 2.5W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Thick Film
Beschrijving:RES 500K OHM 2.5W 1% RADIAL