Kopen SMD030-2 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Max: | 60V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Time to Trip: | 3s |
| Dikte (Max): | 0.125" (3.18mm) |
| Size / Dimension: | 0.290" L x 0.202" W (7.36mm x 5.12mm) |
| Serie: | PolySwitch®, SMD |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | 4.8 Ohm |
| Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min): | 1.2 Ohm |
| Weerstand - 25 ° C (Typ): | - |
| ratings: | - |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | 2-SMD |
| Andere namen: | SMD030-2DKR SMD030DKR SMD030DKR-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SMD030-2 |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Uitgebreide beschrijving: | PTC Resettable Fuse 60V Ih Surface Mount 2-SMD |
| Beschrijving: | POLYSWITCH 0.30A HOLD SMD |
| Current - Trip (It): | 600mA |
| Current - Max: | 10A |
| Current - Hold (IH) (Max): | 300mA |
| goedkeuringen: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |