Kopen SN74LV393ADBR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Trigger Type: | Negative Edge |
| timing: | - |
| Leverancier Device Pakket: | 14-SSOP |
| Serie: | 74LV |
| Reset: | Asynchronous |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | 14-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Andere namen: | 296-12351-6 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal elementen: | 2 |
| Aantal bits per element: | 4 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SN74LV393ADBR |
| Type logica: | Binary Counter |
| Uitgebreide beschrijving: | Counter IC Binary Counter Element 4 Bit Negative Edge 14-SSOP |
| Richting: | Up |
| Beschrijving: | IC BINARY COUNTRS DUAL 14-SSOP |
| Count Rate: | 70MHz |
| Email: | [email protected] |