Kopen SN74LV4040AD met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Trigger Type: | Negative Edge |
| timing: | Asynchronous |
| Leverancier Device Pakket: | 16-SOIC |
| Serie: | 74LV |
| Reset: | Asynchronous |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Andere namen: | 296-26554-5 SN74LV4040AD-ND SN74LV4040ADE4 SN74LV4040ADE4-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal elementen: | 1 |
| Aantal bits per element: | 12 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SN74LV4040AD |
| Type logica: | Binary Counter |
| Uitgebreide beschrijving: | Counter IC Binary Counter Element 12 Bit Negative Edge 16-SOIC |
| Richting: | Up |
| Beschrijving: | IC ASYNCH BINARY COUNTER 16-SOIC |
| Count Rate: | 95MHz |
| Email: | [email protected] |