Kopen SN74LV8151PWR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 24-TSSOP |
| Serie: | 74LV |
| Schmitt Trigger Input: | No |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Output Type: | Single-Ended |
| Andere namen: | 296-17994-2 SN74LV8151PWRG4 SN74LV8151PWRG4-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal ingangen: | 10 |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SN74LV8151PWR |
| Type logica: | Buffer/Inverter |
| Uitgebreide beschrijving: | Buffer/Inverter Configurable 1 Circuit 10 Input 24-TSSOP |
| Beschrijving: | IC BUFFER INVERTER 10BIT 24TSSOP |
| Current - Output Hoog, Laag: | 12mA, 12mA |
| Email: | [email protected] |