Kopen SN74LV8153PWRG4 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 5.5 V, 3 V ~ 13.2 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 20-TSSOP |
| Serie: | 74LV |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Output Type: | Open Collector, Push-Pull |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal elementen: | 1 |
| Aantal bits per element: | 8 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SN74LV8153PWRG4 |
| Type logica: | Shift Register |
| Functie: | Serial to Parallel |
| Beschrijving: | IC SHIFT REGISTER SGL 8B 20TSSOP |
| Email: | [email protected] |