Kopen SN74LVC1T45TDCKRQ1 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - VCCB: | 1.65 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Spanning - VCCA: | 1.65 V ~ 5.5 V |
| Translator Type: | Voltage Level |
| Leverancier Device Pakket: | SC-70-6 |
| Serie: | Automotive, AEC-Q100, 74LVC |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Output Type: | Tri-State, Non-Inverted |
| Uitgangssignaal: | - |
| Andere namen: | 296-28883-2 SN74LVC1T45TDCKRQ1-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SN74LVC1T45TDCKRQ1 |
| Ingangssignaal: | - |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Voltage Level Translator Bidirectional 1 Circuit 1 Channel 420Mbps SC-70-6 |
| Beschrijving: | IC BUS TRANSCVR DUAL SC70-6 |
| Datasnelheid: | 420Mbps |
| Kanalen per kring: | 1 |
| Base-emitterverzadigingsspanning (Max): | Bidirectional |
| Email: | [email protected] |