Kopen SN74LVTH32373GKER met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.7 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 96-LFBGA (13.5x5.5) |
| Serie: | 74LVTH |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 96-LFBGA |
| Output Type: | Tri-State |
| Andere namen: | 296-8717-2 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SN74LVTH32373GKER |
| Type logica: | D-Type Transparent Latch |
| onafhankelijke Circuits: | 4 |
| Uitgebreide beschrijving: | D-Type Transparent Latch Channel 8:8 IC Tri-State 96-LFBGA (13.5x5.5) |
| Beschrijving: | IC DTYPE LATCH TRI-ST 96BGA |
| Delay Time - Voortplanting: | 3ns |
| Current - Output Hoog, Laag: | 32mA, 64mA |
| Circuit: | 8:8 |
| Email: | [email protected] |