SN74V225-20PAG
Onderdeel nummer:
SN74V225-20PAG
Fabrikant:
Beschrijving:
IC SYNC FIFO MEM 1024X18 64-TQFP
Data papier:
SN74V225-20PAG.pdf
Invoering
Kopen SN74V225-20PAG met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Levering:3 V ~ 3.6 V
Leverancier Device Pakket:64-TQFP (10x10)
Serie:74V
Verpakking / doos:64-TQFP
Andere namen:296-9900
Temperatuur:0°C ~ 70°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):3 (168 Hours)
Geheugen grootte:18K (1K x 18)
Fabrikant Onderdeelnummer:SN74V225-20PAG
Expansion Type:Depth, Width
Beschrijving:IC SYNC FIFO MEM 1024X18 64-TQFP
Datasnelheid:50MHz
Current - Supply (Max):35mA