Kopen SN75970B2DGG met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Type: | Transceiver |
| Leverancier Device Pakket: | 56-TSSOP |
| Serie: | - |
| Ontvanger Hysterese: | 45mV |
| Protocol: | RS422, RS485 |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Andere namen: | 296-9921-5 SN75970B2DGGG4 SN75970B2DGGG4-ND |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal Drivers / Ontvangers: | 9/9 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SN75970B2DGG |
| Uitgebreide beschrijving: | 9/9 Transceiver Half RS422, RS485 56-TSSOP |
| tweezijdig: | Half |
| Beschrijving: | IC DIFF CNVRTR CNTRL SCSI56TSSOP |
| Datasnelheid: | - |
| Email: | [email protected] |