Kopen SN75LVDS390DR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Receiver |
| Leverancier Device Pakket: | 16-SOIC |
| Serie: | - |
| Protocol: | LVDS |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Andere namen: | SN75LVDS390DRG4 SN75LVDS390DRG4-ND |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal Drivers / Ontvangers: | 0/4 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SN75LVDS390DR |
| Uitgebreide beschrijving: | 0/4 Receiver LVDS 16-SOIC |
| tweezijdig: | - |
| Beschrijving: | IC QUAD HI-SP RCVR LVDS 16-SOIC |
| Datasnelheid: | 200Mbps |
| Email: | [email protected] |