Kopen SN761666DGKR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 8-VSSOP |
| slew Rate: | - |
| Serie: | - |
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Verpakking / doos: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Output Type: | - |
| Andere namen: | 296-20651-1 |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SN761666DGKR |
| Beschrijving: | IC AGC AMP TV TUNER SYST 8VSSOP |
| Current - Supply: | 32mA |
| Current - Output / Channel: | - |
| toepassingen: | Automatic Gain Control (AGC) |
| -3dB bandbreedte: | - |
| Email: | [email protected] |