Kopen SPFI010.L met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | - |
| Size / Dimension: | 0.406" Dia x 2.500" L (10.31mm x 63.50mm) |
| Serie: | POWR-GARD® SPFI |
| Reactietijd: | Fast |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Cylindrical, Blade Terminals |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Holder |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 11 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SPFI010.L |
| Fuse Type: | Cartridge |
| Kenmerken: | - |
| Beschrijving: | FUSE CARTRIDGE 10A 1KVDC CYLINDR |
| DC Cold Resistance: | 0.0125 Ohm |
| Huidige score: | 10A |
| Klasse: | - |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 20kA |
| goedkeuringen: | CE, UR |
| toepassingen: | Solar (Photovoltaic) |
| Email: | [email protected] |