SPFI010.L
Onderdeel nummer:
SPFI010.L
Fabrikant:
Littelfuse
Beschrijving:
FUSE CARTRIDGE 10A 1KVDC CYLINDR
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS-conformiteit
beschikbare kwaliteit:
16342 Pieces
Data papier:
SPFI010.L.pdf
Invoering
Kopen SPFI010.L met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:1000V (1kV)
Nominale spanning - AC:-
Size / Dimension:0.406" Dia x 2.500" L (10.31mm x 63.50mm)
Serie:POWR-GARD® SPFI
Reactietijd:Fast
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Cylindrical, Blade Terminals
Temperatuur:-
montage Type:Holder
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Smelting I²t:-
Fabrikant Standaard Levertijd:11 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:SPFI010.L
Fuse Type:Cartridge
Kenmerken:-
Beschrijving:FUSE CARTRIDGE 10A 1KVDC CYLINDR
DC Cold Resistance:0.0125 Ohm
Huidige score:10A