SRF1260A-220M
SRF1260A-220M
Onderdeel nummer:
SRF1260A-220M
Fabrikant:
Bourns, Inc.
Beschrijving:
INDUCT ARRAY 2 COIL 22UH SMD
Data papier:
SRF1260A-220M.pdf
Invoering
Kopen SRF1260A-220M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±20%
Test Inductie - Verbonden In Reeks:88µH
Size / Dimension:0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
afscherming:Shielded
Serie:Automotive, AEC-Q200, SRF1260A
Packaging:Cut Tape (CT)
Verpakking / doos:Nonstandard
Andere namen:SRF1260A-220MCT
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
Aantal Coils:2
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:SRF1260A-220M
Inductance - parallel geschakeld:22µH
Hoogte:0.244" (6.20mm)
Uitgebreide beschrijving:Shielded Coil Inductor Array Inductance - Connected in Series Inductance - Connected in Parallel 45.1 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel Nonstandard
Beschrijving:INDUCT ARRAY 2 COIL 22UH SMD
DC Resistance (DCR) - Serie:172 mOhm Max
DC weerstand (DCR) - Parallel:45.1 mOhm Max
Huidige verzadiging - Serie:2.36A
Huidige verzadiging - Parallel:4.71A
Huidige beoordeling - Serie:1.84A
Huidige beoordeling - Parallel:3.7A