SRF1280-6R8Y
SRF1280-6R8Y
Onderdeel nummer:
SRF1280-6R8Y
Fabrikant:
Bourns, Inc.
Beschrijving:
INDUCT ARRAY 2 COIL 6.8UH SMD
Data papier:
SRF1280-6R8Y.pdf
Invoering
Kopen SRF1280-6R8Y met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±30%
Test Inductie - Verbonden In Reeks:27.2µH
Size / Dimension:0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
afscherming:Shielded
Serie:SRF1280
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Nonstandard
Andere namen:SRF1280-6R8YTR
SRF12806R8Y
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
Aantal Coils:2
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:20 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:SRF1280-6R8Y
Inductance - parallel geschakeld:6.8µH
Hoogte:0.315" (8.00mm)
Uitgebreide beschrijving:Shielded Coil Inductor Array Inductance - Connected in Series Inductance - Connected in Parallel 18.3 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel Nonstandard
Beschrijving:INDUCT ARRAY 2 COIL 6.8UH SMD
DC Resistance (DCR) - Serie:65.6 mOhm Max
DC weerstand (DCR) - Parallel:18.3 mOhm Max
Huidige verzadiging - Serie:6.67A
Huidige verzadiging - Parallel:13.3A
Huidige beoordeling - Serie:3.67A
Huidige beoordeling - Parallel:7.34A