Kopen SRP1038A-100M met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Leverancier Device Pakket: | - |
| Size / Dimension: | 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm) |
| afscherming: | Shielded |
| Serie: | SRP1038A |
| ratings: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | 20 @ 100kHz |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Nonstandard |
| Andere namen: | SRP1038A-100MTR |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Carbonyl Powder |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 19 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SRP1038A-100M |
| Inductie: | 10µH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.157" (4.00mm) |
| Frequentie - Test: | 100kHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | 10MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | 10µH Shielded Wirewound Inductor 7.5A 30 mOhm Max Nonstandard |
| Beschrijving: | FIXED IND 10UH 7.5A 30 MOHM SMD |
| DC Resistance (DCR): | 30 mOhm Max |
| Huidige score: | 7.5A |
| Current - Verzadiging: | 12A |
| Email: | [email protected] |