SRP1038A-330M
SRP1038A-330M
Onderdeel nummer:
SRP1038A-330M
Fabrikant:
Bourns, Inc.
Beschrijving:
FIXED IND 33UH 3.5A 112 MOHM SMD
Data papier:
1.SRP1038A-330M.pdf2.SRP1038A-330M.pdf
Invoering
Kopen SRP1038A-330M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Type:Wirewound
Tolerantie:±20%
Leverancier Device Pakket:-
Size / Dimension:0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm)
afscherming:Shielded
Serie:SRP1038A
ratings:AEC-Q200
Q @ Freq:20 @ 100kHz
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Nonstandard
Andere namen:SRP1038A-330MTR
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Materiaal - Core:Carbonyl Powder
Fabrikant Standaard Levertijd:19 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:SRP1038A-330M
Inductie:33µH
Hoogte - Zittend (Max):0.157" (4.00mm)
Frequentie - Test:100kHz
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie:6MHz
Uitgebreide beschrijving:33µH Shielded Wirewound Inductor 3.5A 112 mOhm Max Nonstandard
Beschrijving:FIXED IND 33UH 3.5A 112 MOHM SMD
DC Resistance (DCR):112 mOhm Max
Huidige score:3.5A
Current - Verzadiging:5A