SRP1038A-5R6M
Onderdeel nummer:
SRP1038A-5R6M
Fabrikant:
Bourns, Inc.
Beschrijving:
FIXED IND 5.6UH 9A 19.3 MOHM SMD
Data papier:
SRP1038A-5R6M.pdf
Invoering
Kopen SRP1038A-5R6M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Type:Wirewound
Tolerantie:±20%
Size / Dimension:0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm)
afscherming:Shielded
Serie:SRP1038A
ratings:AEC-Q200
Q @ Freq:20 @ 100kHz
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Nonstandard
Temperatuur:-40°C ~ 150°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Materiaal - Core:Carbonyl Powder
Fabrikant Standaard Levertijd:19 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:SRP1038A-5R6M
Inductie:5.6µH
Hoogte - Zittend (Max):0.157" (4.00mm)
Frequentie - Test:100kHz
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie:15MHz
Uitgebreide beschrijving:5.6µH Shielded Wirewound Inductor 9A 19.3 mOhm Max Nonstandard
Beschrijving:FIXED IND 5.6UH 9A 19.3 MOHM SMD
DC Resistance (DCR):19.3 mOhm Max
Huidige score:9A
Current - Verzadiging:14A