Kopen SRR0906-151YL met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerantie: | ±15% |
| Leverancier Device Pakket: | - |
| Size / Dimension: | 0.413" L x 0.374" W (10.50mm x 9.50mm) |
| afscherming: | Shielded |
| Serie: | SRR0906 |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | 40 @ 796kHz |
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Verpakking / doos: | Nonstandard |
| Andere namen: | SRR0906-151YLCT |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Ferrite |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 20 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SRR0906-151YL |
| Inductie: | 150µH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.248" (6.30mm) |
| Frequentie - Test: | 1kHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | 6MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | 150µH Shielded Wirewound Inductor 600mA 550 mOhm Max Nonstandard |
| Beschrijving: | FIXED IND 150UH 600MA 550 MOHM |
| DC Resistance (DCR): | 550 mOhm Max |
| Huidige score: | 600mA |
| Current - Verzadiging: | 700mA |
| Email: | [email protected] |