SRR1003-471Y
SRR1003-471Y
Onderdeel nummer:
SRR1003-471Y
Fabrikant:
Bourns, Inc.
Beschrijving:
FIXED IND 470UH 160MA 5.1 OHM
Data papier:
SRR1003-471Y.pdf
Invoering
Kopen SRR1003-471Y met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Type:Wirewound
Tolerantie:±15%
Leverancier Device Pakket:-
Size / Dimension:0.500" L x 0.406" W (12.70mm x 10.30mm)
afscherming:Shielded
Serie:SRR1003
ratings:-
Q @ Freq:28 @ 796kHz
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Nonstandard
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Materiaal - Core:Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd:20 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:SRR1003-471Y
Inductie:470µH
Hoogte - Zittend (Max):0.118" (3.00mm)
Frequentie - Test:1kHz
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie:2.1MHz
Uitgebreide beschrijving:470µH Shielded Wirewound Inductor 160mA 5.1 Ohm Max Nonstandard
Beschrijving:FIXED IND 470UH 160MA 5.1 OHM
DC Resistance (DCR):5.1 Ohm Max
Huidige score:160mA
Current - Verzadiging:450mA