SRR1005-332K
SRR1005-332K
Onderdeel nummer:
SRR1005-332K
Fabrikant:
Bourns, Inc.
Beschrijving:
FIXED IND 3.3MH 100MA 10 OHM SMD
Data papier:
SRR1005-332K.pdf
Invoering
Kopen SRR1005-332K met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Type:Wirewound
Tolerantie:±10%
Leverancier Device Pakket:-
Size / Dimension:0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
afscherming:Shielded
Serie:SRR1005
ratings:-
Q @ Freq:50 @ 252kHz
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Nonstandard
Andere namen:SRR1005-332K-ND
SRR1005332K
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Materiaal - Core:Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd:22 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:SRR1005-332K
Inductie:3.3mH
Hoogte - Zittend (Max):0.205" (5.20mm)
Frequentie - Test:1kHz
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie:1.2MHz
Uitgebreide beschrijving:3.3mH Shielded Wirewound Inductor 100mA 10 Ohm Max Nonstandard
Beschrijving:FIXED IND 3.3MH 100MA 10 OHM SMD
DC Resistance (DCR):10 Ohm Max
Huidige score:100mA
Current - Verzadiging:170mA