Kopen SRR1210-100M met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Leverancier Device Pakket: | - |
| Size / Dimension: | 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm) |
| afscherming: | Shielded |
| Serie: | SRR1210 |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | 16 @ 2.52MHz |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Nonstandard |
| Andere namen: | SRR1210-100M-ND SRR1210-100MTR SRR1210100M |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Ferrite |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 20 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SRR1210-100M |
| Inductie: | 10µH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.394" (10.00mm) |
| Frequentie - Test: | 100kHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | 12MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | 10µH Shielded Wirewound Inductor 6.5A 18 mOhm Max Nonstandard |
| Beschrijving: | FIXED IND 10UH 6.5A 18 MOHM SMD |
| DC Resistance (DCR): | 18 mOhm Max |
| Huidige score: | 6.5A |
| Current - Verzadiging: | 6.5A |
| Email: | [email protected] |