SRR1210-100M
SRR1210-100M
Onderdeel nummer:
SRR1210-100M
Beschrijving:
FIXED IND 10UH 6.5A 18 MOHM SMD
Data papier:
SRR1210-100M.pdf
Invoering
Kopen SRR1210-100M met BYCHPS
Type:Wirewound
Tolerantie:±20%
Leverancier Device Pakket:-
Size / Dimension:0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
afscherming:Shielded
Serie:SRR1210
ratings:-
Q @ Freq:16 @ 2.52MHz
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Nonstandard
Andere namen:SRR1210-100M-ND
SRR1210-100MTR
SRR1210100M
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
Materiaal - Core:Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd:20 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:SRR1210-100M
Inductie:10µH
Hoogte - Zittend (Max):0.394" (10.00mm)
Frequentie - Test:100kHz
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie:12MHz
Uitgebreide beschrijving:10µH Shielded Wirewound Inductor 6.5A 18 mOhm Max Nonstandard
Beschrijving:FIXED IND 10UH 6.5A 18 MOHM SMD
DC Resistance (DCR):18 mOhm Max
Huidige score:6.5A
Current - Verzadiging:6.5A