Kopen SRU1048A-3R0Y met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerantie: | ±30% |
| Leverancier Device Pakket: | - |
| Size / Dimension: | 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm) |
| afscherming: | Shielded |
| Serie: | SRU1048A |
| ratings: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | 14 @ 7.96MHz |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | Nonstandard |
| Andere namen: | SRU1048A-3R0YDKR |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Ferrite |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 20 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SRU1048A-3R0Y |
| Inductie: | 3µH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.201" (5.10mm) |
| Frequentie - Test: | 100kHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | 40MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | 3µH Shielded Wirewound Inductor 6.2A 10 mOhm Max Nonstandard |
| Beschrijving: | FIXED IND 3UH 6.2A 10 MOHM SMD |
| DC Resistance (DCR): | 10 mOhm Max |
| Huidige score: | 6.2A |
| Current - Verzadiging: | 6A |
| Email: | [email protected] |