Kopen SRU1048A-560Y met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerantie: | ±30% |
| Leverancier Device Pakket: | - |
| Size / Dimension: | 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm) |
| afscherming: | Shielded |
| Serie: | SRU1048A |
| ratings: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | 26 @ 2.52MHz |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Nonstandard |
| Andere namen: | SRU1048A-560Y-ND SRU1048A-560YTR |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Ferrite |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 20 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SRU1048A-560Y |
| Inductie: | 56µH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.201" (5.10mm) |
| Frequentie - Test: | 100kHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | 7MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | 56µH Shielded Wirewound Inductor 1.6A 145 mOhm Max Nonstandard |
| Beschrijving: | FIXED IND 56UH 1.6A 145 MOHM SMD |
| DC Resistance (DCR): | 145 mOhm Max |
| Huidige score: | 1.6A |
| Current - Verzadiging: | 1.4A |
| Email: | [email protected] |