Kopen SS12FP met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 450mV @ 1A |
|---|---|
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 20V |
| Leverancier Device Pakket: | SOD-123HE |
| Snelheid: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | Automotive, AEC-Q101 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | SOD-123H |
| Andere namen: | SS12FPTR |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting: | -55°C ~ 150°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 13 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SS12FP |
| Uitgebreide beschrijving: | Diode Schottky 20V 1A Surface Mount SOD-123HE |
| diode Type: | Schottky |
| Beschrijving: | DIODE SCHOTTKY 20V 1A SOD123HE |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 400µA @ 20V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io): | 1A |
| Capaciteit @ Vr, F: | 80pF @ 4V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |