Kopen ST1-L2-DC12V-F met BYCHPS
Koop met garantie
| Turn On Spanning (Max): | 9.6 VDC |
|---|---|
| Turn Off Voltage (Min): | - |
| Klemtype: | PC Pin |
| switching Voltage: | 380VAC, 250VDC - Max |
| Serie: | ST |
| release Time: | 15ms |
| Relaistype: | General Purpose |
| Packaging: | Tube |
| Andere namen: | 255-2939 ST1-L2-DC12V-F-ND ST1L2DC12VF |
| Temperatuur: | -40°C ~ 60°C |
| opereren Time: | 15ms |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 11 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ST1-L2-DC12V-F |
| Kenmerken: | Sealed - Fully |
| Uitgebreide beschrijving: | General Purpose Relay DPST-NO/NC (1 Form A and B) 12VDC Coil Through Hole |
| Beschrijving: | RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 12V |
| Contact Rating (Current): | 8A |
| Contact Material: | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Contactformulier: | DPST-NO/NC (1 Form A and B) |
| coil Voltage: | 12VDC |
| coil Type: | Latching, Dual Coil |
| coil Resistance: | 640 Ohms |
| coil Vermogen: | 240 mW |
| coil Current: | 18.8mA |
| Email: | [email protected] |