ST2-L2-DC48V-F
ST2-L2-DC48V-F
Onderdeel nummer:
ST2-L2-DC48V-F
Fabrikant:
Panasonic
Beschrijving:
RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 48V
Data papier:
ST2-L2-DC48V-F.pdf
Invoering
Kopen ST2-L2-DC48V-F met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Turn On Spanning (Max):38.4 VDC
Turn Off Voltage (Min):-
Klemtype:PC Pin
switching Voltage:380VAC, 250VDC - Max
Serie:ST
release Time:10ms
Relaistype:General Purpose
Packaging:Tube
Andere namen:255-3612
ST2L2DC48VF
Temperatuur:-40°C ~ 60°C
opereren Time:10ms
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:11 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:ST2-L2-DC48V-F
Kenmerken:Sealed - Fully
Uitgebreide beschrijving:General Purpose Relay DPST (2 Form A) 48VDC Coil Through Hole
Beschrijving:RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 48V
Contact Rating (Current):8A
Contact Material:Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contactformulier:DPST (2 Form A)
coil Voltage:48VDC
coil Type:Latching, Dual Coil
coil Resistance:9 kOhms
coil Vermogen:240 mW
coil Current:4.7mA