Kopen ST62T10CB6 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd): | 3 V ~ 6 V |
|---|---|
| Snelheid: | 8MHz |
| Serie: | ST6 |
| RAM Size: | 64 x 8 |
| Programmageheugentype: | OTP |
| Program Memory Size: | 2KB (2K x 8) |
| randapparatuur: | LVD, POR, WDT |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 20-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Andere namen: | 497-2096-5 |
| oscillator Type: | Internal |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal I / O: | 12 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ST62T10CB6 |
| Uitgebreide beschrijving: | ST6 ST6 Microcontroller IC 8-Bit 8MHz 2KB (2K x 8) OTP |
| EEPROM Size: | - |
| Beschrijving: | IC MCU 8BIT 2KB OTP 20DIP |
| gegevens Converters: | A/D 8x8b |
| Core Size: | 8-Bit |
| Core Processor: | ST6 |
| connectiviteit: | - |
| Email: | [email protected] |