Kopen STB80NF55-06-1 met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 4V @ 250µA |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±20V |
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | I2PAK |
| Serie: | STripFET™ II |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 6.5 mOhm @ 40A, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 300W (Tc) |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA |
| Andere namen: | 497-16196-5 STB80NF55-06-1-ND |
| Temperatuur: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 18 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STB80NF55-06-1 |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 4400pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 189nC @ 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | N-Channel 55V 80A (Tc) 300W (Tc) Through Hole I2PAK |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan): | 10V |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 55V |
| Beschrijving: | MOSFET N-CH 55V 80A I2PAK |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 80A (Tc) |
| Email: | [email protected] |