STD35N3LH5
STD35N3LH5
Onderdeel nummer:
STD35N3LH5
Fabrikant:
ST
Beschrijving:
MOSFET N-CH 30V 35A DPAK
Data papier:
STD35N3LH5.pdf
Invoering
Kopen STD35N3LH5 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
VGS (th) (Max) @ Id:2.5V @ 250µA
Technologie:MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket:D-Pak
Serie:STripFET™ V
Rds On (Max) @ Id, VGS:16 mOhm @ 15A, 10V
Vermogensverlies (Max):35W (Tc)
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Andere namen:497-10956-2
Temperatuur:-55°C ~ 175°C (TJ)
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:STD35N3LH5
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds:725pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs:6nC @ 4.5V
FET Type:N-Channel
FET Feature:-
Uitgebreide beschrijving:N-Channel 30V 35A (Tc) 35W (Tc) Surface Mount D-Pak
Drain naar de Bron Voltage (Vdss):30V
Beschrijving:MOSFET N-CH 30V 35A DPAK
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C:35A (Tc)