Kopen STD5N80K5 met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 5V @ 100µA |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±30V |
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | DPAK |
| Serie: | MDmesh™ |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 1.75 Ohm @ 2A, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 60W (Tc) |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Andere namen: | 497-16929-2 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 26 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STD5N80K5 |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 177pF @ 100V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 5nC @ 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | N-Channel 800V 4A (Tc) 60W (Tc) Surface Mount DPAK |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan): | 10V |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 800V |
| Beschrijving: | N-CHANNEL 800 V, 1.50 OHM TYP., |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 4A (Tc) |
| Email: | [email protected] |