Kopen STD70NS04ZL met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 3V @ 1mA |
|---|---|
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | DPAK |
| Serie: | SAFeFET™ |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 10.5 mOhm @ 30A, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 110W (Tc) |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Andere namen: | 497-10411-2 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 26 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STD70NS04ZL |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 1800pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 32nC @ 5V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | N-Channel 33V 70A (Tc) 110W (Tc) Surface Mount DPAK |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 33V |
| Beschrijving: | MOSFET N-CH 33V 70A DPAK |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 70A (Tc) |
| Email: | [email protected] |