Kopen STD7NM80-1 met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 5V @ 250µA |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±30V |
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | I-Pak |
| Serie: | MDmesh™ |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 1.05 Ohm @ 3.25A, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 90W (Tc) |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA |
| Andere namen: | 497-12787-5 STD7NM80-1-ND STD7NM801 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STD7NM80-1 |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 620pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 18nC @ 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | N-Channel 800V 6.5A (Tc) 90W (Tc) Through Hole I-Pak |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan): | 10V |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 800V |
| Beschrijving: | MOSFET N-CH 800V 6.5A IPAK |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 6.5A (Tc) |
| Email: | [email protected] |