Kopen STF10N105K5 met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 5V @ 100µA |
|---|---|
| Vgs (Max): | 30V |
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | TO-220FP |
| Serie: | MDmesh™ K5 |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 1.3 Ohm @ 3A, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 30W (Tc) |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | TO-220-3 Full Pack |
| Andere namen: | 497-15266-5 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 18 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STF10N105K5 |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 545pF @ 100V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 21.5nC @ 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | N-Channel 1050V (1.05kV) 6A (Tc) 30W (Tc) Through Hole TO-220FP |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan): | 10V |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 1050V (1.05kV) |
| Beschrijving: | MOSFET N-CH 1050V 6A TO220FP |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 6A (Tc) |
| Email: | [email protected] |