STF10NM60ND
STF10NM60ND
Onderdeel nummer:
STF10NM60ND
Fabrikant:
ST
Beschrijving:
MOSFET N-CH 600V 8A TO-220FP
Data papier:
STF10NM60ND.pdf
Invoering
Kopen STF10NM60ND met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
VGS (th) (Max) @ Id:4V @ 250µA
Vgs (Max):±25V
Technologie:MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket:TO-220FP
Serie:FDmesh™ II
Rds On (Max) @ Id, VGS:550 mOhm @ 4A, 10V
Vermogensverlies (Max):25W (Tc)
Packaging:Tube
Verpakking / doos:TO-220-3 Full Pack
Andere namen:497-12246
Temperatuur:-55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:STF10NM60ND
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds:540pF @ 50V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs:19nC @ 10V
FET Type:N-Channel
FET Feature:-
Uitgebreide beschrijving:N-Channel 600V 8A (Tc) 25W (Tc) Through Hole TO-220FP
Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan):10V
Drain naar de Bron Voltage (Vdss):600V
Beschrijving:MOSFET N-CH 600V 8A TO-220FP
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C:8A (Tc)