Kopen STFI20N65M5 met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 5V @ 250µA |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±25V |
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | I2PAKFP (TO-281) |
| Serie: | MDmesh™ V |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 190 mOhm @ 9A, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 130W (Tc) |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | TO-262-3 Full Pack, I²Pak |
| Andere namen: | 497-13533 |
| Temperatuur: | 150°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STFI20N65M5 |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 1345pF @ 100V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 45nC @ 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | N-Channel 650V 18A (Tc) 130W (Tc) Through Hole I2PAKFP (TO-281) |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan): | 10V |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 650V |
| Beschrijving: | MOSFET N CH 650V 18A I2PAKFP |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 18A (Tc) |
| Email: | [email protected] |