Kopen STGP30H65F met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 650V |
|---|---|
| Vce (on) (Max) @ Vge, Ic: | 2.4V @ 15V, 30A |
| Test conditie: | 400V, 30A, 10 Ohm, 15V |
| Td (aan / uit) @ 25 ° C: | 50ns/160ns |
| Schakelen Energy: | 350µJ (on), 400µJ (off) |
| Leverancier Device Pakket: | TO-220 |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 260W |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | TO-220-3 |
| Andere namen: | 497-14558-5 STGP30H65F-ND |
| Temperatuur: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STGP30H65F |
| Input Type: | Standard |
| IGBT Type: | Trench Field Stop |
| Gate Charge: | 105nC |
| Uitgebreide beschrijving: | IGBT Trench Field Stop 650V 60A 260W Through Hole TO-220 |
| Beschrijving: | IGBT 650V 60A 260W TO-220AB |
| Current - Collector Pulsed (ICM): | 120A |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 60A |
| Email: | [email protected] |