Kopen STL7NM60N met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 4V @ 250µA |
|---|---|
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | 14-PowerFLAT™ (5x5) |
| Serie: | MDmesh™ II |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 900 mOhm @ 2.5A, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 68W (Tc) |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 14-PowerVQFN |
| Andere namen: | 497-11043-2 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STL7NM60N |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 363pF @ 50V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 14nC @ 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | N-Channel 600V 5.8A (Tc) 68W (Tc) Surface Mount 14-PowerFLAT™ (5x5) |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 600V |
| Beschrijving: | MOSFET N-CH 600V 5.8A POWERFLAT |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 5.8A (Tc) |
| Email: | [email protected] |