Kopen STLVD111BFR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.375 V ~ 2.625 V |
|---|---|
| Type: | Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer |
| Leverancier Device Pakket: | 32-TQFP (7x7) |
| Serie: | - |
| Ratio - Input: Output: | 1:10 |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | 32-LQFP |
| uitgang: | LVDS |
| Andere namen: | 497-2146-6 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STLVD111BFR |
| Invoer: | LVDS |
| Frequentie - Max: | 900MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Clock Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer IC 900MHz 32-LQFP |
| Differential - Input: Output: | Yes/Yes |
| Beschrijving: | IC CLK BUFFER 1:10 900MHZ 32TQFP |
| Email: | [email protected] |