STPS1L60ZFY
Onderdeel nummer:
STPS1L60ZFY
Beschrijving:
DIODE SCHOTTKY 60V 1A SOD123F
Data papier:
STPS1L60ZFY.pdf
Invoering
Kopen STPS1L60ZFY met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als:570mV @ 1A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max):60V
Leverancier Device Pakket:SOD-123F
Snelheid:Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie:Automotive, AEC-Q101
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:SOD-123F
Andere namen:497-17154-2
Bedrijfstemperatuur - aansluiting:-40°C ~ 175°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:STPS1L60ZFY
Uitgebreide beschrijving:Diode Schottky 60V 1A Surface Mount SOD-123F
diode Type:Schottky
Beschrijving:DIODE SCHOTTKY 60V 1A SOD123F
Current - Reverse Lekkage @ Vr:50µA @ 60V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io):1A