Kopen STPS3170UF met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 820mV @ 3A |
|---|---|
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 170V |
| Leverancier Device Pakket: | SMBflat |
| Snelheid: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | ECOPACK® |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | DO-214AA, SMB |
| Andere namen: | 497-15319-2 |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting: | -40°C ~ 175°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 7 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STPS3170UF |
| Uitgebreide beschrijving: | Diode Schottky 170V 3A Surface Mount SMBflat |
| diode Type: | Schottky |
| Beschrijving: | DIODE SCHOTTKY 170V 3A SMBFLAT |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 4µA @ 170V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io): | 3A |
| Capaciteit @ Vr, F: | - |
| Email: | [email protected] |