Kopen STPSC10H065DY met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 1.75V @ 10A |
|---|---|
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 650V |
| Leverancier Device Pakket: | TO-220AC |
| Snelheid: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | Automotive, AEC-Q101, ECOPACK®2 |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | TO-220-2 |
| Andere namen: | 497-15245-5 |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting: | -40°C ~ 175°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 15 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STPSC10H065DY |
| Uitgebreide beschrijving: | Diode Schottky 650V 10A Through Hole TO-220AC |
| diode Type: | Schottky |
| Beschrijving: | DIODE SCHOTTKY 650V 10A TO220AC |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 100µA @ 650V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io): | 10A |
| Capaciteit @ Vr, F: | 480pF @ 0V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |