Kopen STTA12006TV1 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 1.75V @ 60A |
|---|---|
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 600V |
| Leverancier Device Pakket: | ISOTOP® |
| Snelheid: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | TURBOSWITCH™ |
| Reverse Recovery Time (TRR): | 80ns |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | ISOTOP |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STTA12006TV1 |
| Uitgebreide beschrijving: | Diode Array 2 Independent Standard 600V 60A Chassis Mount ISOTOP |
| diode Type: | Standard |
| diode Configuration: | 2 Independent |
| Beschrijving: | DIODE MODULE 600V 60A ISOTOP |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 200µA @ 480V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode): | 60A |
| Email: | [email protected] |