STU7N105K5
STU7N105K5
Onderdeel nummer:
STU7N105K5
Fabrikant:
ST
Beschrijving:
MOSFET N-CH 1050V 4A IPAK
Data papier:
STU7N105K5.pdf
Invoering
Kopen STU7N105K5 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
VGS (th) (Max) @ Id:5V @ 100µA
Vgs (Max):±30V
Technologie:MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket:IPAK (TO-251)
Serie:SuperMESH5™
Rds On (Max) @ Id, VGS:2 Ohm @ 2A, 10V
Vermogensverlies (Max):110W (Tc)
Packaging:Tube
Verpakking / doos:TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Andere namen:497-15249-5
Temperatuur:-55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:26 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:STU7N105K5
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds:380pF @ 100V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs:17nC @ 10V
FET Type:N-Channel
FET Feature:-
Uitgebreide beschrijving:N-Channel 1050V (1.05kV) 4A (Tc) 110W (Tc) Through Hole IPAK (TO-251)
Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan):10V
Drain naar de Bron Voltage (Vdss):1050V (1.05kV)
Beschrijving:MOSFET N-CH 1050V 4A IPAK
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C:4A (Tc)