Kopen SX1506I091TRT met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 28-QFN-UT (4x4) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 28-UFQFN Exposed Pad |
| Output Type: | Push-Pull |
| Andere namen: | SX1506I091TR |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal I / O: | 16 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SX1506I091TRT |
| interrupt Output: | Yes |
| Interface: | I²C |
| Kenmerken: | POR |
| Uitgebreide beschrijving: | I/O Expander 16 I²C 28-QFN-UT (4x4) |
| Beschrijving: | IC GPIO EXP I2C 16CH 28UTQFN |
| Huidige - Output Source / Zink: | 8mA, 24mA |
| Klokfrequentie: | 400kHz |
| Email: | [email protected] |