Kopen TAS5414ATPHDRQ1 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 8 V ~ 22 V |
|---|---|
| Type: | Class D |
| Leverancier Device Pakket: | 64-HTQFP (14x14) |
| Serie: | Automotive, AEC-Q100 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 64-TQFP Exposed Pad |
| Output Type: | 4-Channel (Quad) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Max Output Power x Channels @ Load: | 116W x 2 @ 2 Ohm, 58W x 4 @ 4 Ohm |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TAS5414ATPHDRQ1 |
| Kenmerken: | Depop, I²C, Mute, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown |
| Uitgebreide beschrijving: | Amplifier IC 4-Channel (Quad) Class D 64-HTQFP (14x14) |
| Beschrijving: | IC AMP AUDIO 116W QUAD D 64TQFP |
| Email: | [email protected] |