Kopen TBU-KE025-200-WH met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Working: | 100V |
|---|---|
| Voltage - Klem: | 250V |
| Technologie: | Internal Switch |
| Leverancier Device Pakket: | 2-DFN (2.5x 5) |
| Serie: | TBU® |
| Vermogen (Watt): | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 2-VDFN Exposed Pad |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TBU-KE025-200-WH |
| Beschrijving: | SURGE SUPP TBU 200MA 250V SMD |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |